Kategoriler
Sepetim
Üye Ol Anında 5 TL indirip kuponu kazan.

Cleaning Magic Sihirli Temizlik Bitkisel Temizleyici Yağ Çözücü 750ml

Cleaning Magic Sihirli Temizlik Bitkisel Temizleyici 750ml
İndirim -20 %
Cleaning Magic Sihirli Temizlik Bitkisel Temizleyici Yağ Çözücü 750ml
19,90 TL
15,90 TL
Vergiler Hariç: 15,90 TL
  • Stok: Stokta Var
  • Model: MGC-750ML
150 TL ve üzeri Ücretsiz Kargo

Benzer Ürünler

Cleaning Magic Sihirli Temizlik Bitkisel Temizleyici Yağ Çözücü 750ml
İndirim -20 %
Cleaning Magic Nedir? Türkiye'de ilk defa etken maddesi reçine olan su ile çoğaltılarak her yüzeyde kullanılabilen, temizleme prensibi yüzey geri..
15,90 TL 19,90 TL
Vergiler Hariç:15,90 TL
SAMWAX Araç İçi Detay Temizleyici Sprey 500 ml
-0 %
Aracınız için etkili bir detaylı temizleyicidir. Araç içinde kumaş, vinil, deri döşemeler, plastik aksamlar, halılar/ paspaslar, tavan, kapı içleri, t..
13,90 TL 13,90 TL
Vergiler Hariç:13,90 TL
Cleaning Magic Sihirli Temizlik Bitkisel Temizleyici Yağ Çözücü 1 Koli
-5 %
Cleaning Magic Nedir? Türkiye'de ilk defa etken maddesi reçine olan su ile çoğaltılarak her yüzeyde kullanılabilen, temizleme prensibi yüzey geri..
199,90 TL 210,90 TL
Vergiler Hariç:199,90 TL

Cleaning Magic Nedir?

Türkiye'de ilk defa etken maddesi reçine olan su ile çoğaltılarak her yüzeyde kullanılabilen, temizleme prensibi yüzey gerilimini düşürerek kirin, yağın yüzeyden kayarak akmasını sağlayan korozif olmayan sağlıklı bitkisel bir üründür. Uygulandığı alanda kir ve yağın yapısını bozarak su ile çözülmesini sağlar. Tamamen doğal ham maddelerden formule edilmiştir. Asi, kostik, fenol, fosfat, solvent vs. içermez. Yüksek ya da düşük pH derecesine sahip olmadığı için artıma sistemlerinde ekstradan maliyet gerektirmez. herhangi bir atık bertaraf prosedürüne gerek kalmaz.


Araçta Kullanım Alanları

Araç temizliğiniz için Cleaning Magic’i rahatlıkla kullanabilirsiniz. Araç iç ve dış temizliği, motor temizliği, araç içi koku giderici, deri ve kumaş koltuk temizliği ve jant temizliğinde, far temizliğinde, zift lekelerinde püskürtülerek temizlik yapılır. Antimikrobiyal (mikrop öldürme) özelliği ile aynı zamanda araç içi mikropları öldürerek kötü kokuları da giderir. Cleaning Magic araçlarınız genel koltuk ve tavan temizliğinde lekelerin üzerine 1’e 2 sulandırarak ve püskürterek uygulayın. Gerekirse bir sünger yardımıyla veya mikrofiber bir bez ile ovalayarak siliniz. Far temizliğinde silme işlemi sonrası durulama yapmayı unutmayınız. Araç göğüs temizliğinde kullanılması tavsiye edilmez.Özellikleri:

Bitkisel temizleyicidir. Çocuklar ve hayvanlar için güvenlidir. Alkol içermez. Güçlü leke çıkarıcıdır. Güçlü yağ çözücüdür. Her çeşit yüzeyde kullanılır. Her çeşit lekede kullanılır. Gıda güvenlik sertifikalıdır. Sağlığa zararı yoktur. Kokusuz ve renksizdir. Mikrop ve bakterileri öldürür. Kötü kokuları giderir. Maliyeti düşürür. Zamandan ve sudan tasarruf sağlar.


Diğer Kullanım Alanları

Araç ve Motor Temizliği,

Banyo Tuvalet Temizliği,

Cam Temizliği Çamaşır Temizliği,

Gıda İşletmeleri Temizliği,

Halı Temizliği,

Klima Temizliği,

Koltuk ve Sandalye Temizliği,

Mutfak ve Mutfak Gereçleri Temizliği,

Yüzey Ve Fayans Temizliği.


Nasıl Kullanılır?

Kir ve yağın yoğun olduğu bölgeye göre su ile seyreltilerek kirli yüzeye püskürtülür. Daha sonra normal veya basınçlı su ile durulanır. Su ile durulanamayacak yerlere uygulanması gerektiğinde ürün püskürtüldükten sonra bez yardımı ile silinerek temizlenir. Sanayide parça yıkama işi daldırma yöntemi ile yapılır.


Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
Kötü İyi
Doğrulama Kodu