Kategoriler
Sepetim
Üye Ol Anında 10 TL indirip kuponu kazan.

Akü Takviye Kablosu

ÖzellikleriAkü takviye kablosu 1000 amp güce kadar dayanıklıdır.Takviye kablosu kırılmayan mandallara sahiptir.Akünüz bittiğinde ya da aracınızı çalıştıramadığınız zamanlarda başka bir akü veya bir güç kaynağına bağlanmasını sağlar.Akü takviye kablosu üç katmandan oluşmaktadır. Birinci katman iletke..
198,90 TL
Vergiler Hariç:198,90 TL
ÖzellikleriAkü takviye kablosu 1200 amp güce kadar dayanıklıdır.Takviye kablosu kırılmayan mandallara sahiptir.Akünüz bittiğinde ya da aracınızı çalıştıramadığınız zamanlarda başka bir akü veya bir güç kaynağına bağlanmasını sağlar.Akü takviye kablosu üç katmandan oluşmaktadır. Birinci katman iletke..
251,90 TL
Vergiler Hariç:251,90 TL
Akü takviye kablosu 400 amp güce kadar dayanıklıdır.Takviye kablosu kırılmayan mandallara sahiptir.Akünüz bittiğinde ya da aracınızı çalıştıramadığınız zamanlarda başka bir akü veya bir güç kaynağına bağlanmasını sağlar.Akü takviye kablosu üç katmandan oluşmaktadır. Birinci katman iletken bakır ile ..
105,90 TL
Vergiler Hariç:105,90 TL
ÖzellikleriAkü takviye kablosu 600 amp güce kadar dayanıklıdır.Takviye kablosu kırılmayan mandallara sahiptir.Akünüz bittiğinde ya da aracınızı çalıştıramadığınız zamanlarda başka bir akü veya bir güç kaynağına bağlanmasını sağlar.Akü takviye kablosu üç katmandan oluşmaktadır. Birinci katman iletken..
79,90 TL
Vergiler Hariç:79,90 TL
Akü Kutup Başı (+/-) 2'li Takım
Tükendi
Akü Kutup Başı (+ -) 2'li TakımTavsiye:Kabloları bağlarken önce eksi (-), sonra artı (+) uçları bağlayın.Eğer akü takviyesi başka bir araçtaki aküden yapılıyor ise, yapılan aracı çalışır halde tutun.Takviye yapılan aküyü araç çalışmaya başladığı zaman aynı sıra ile kabloları çıkarın...
26,90 TL
Vergiler Hariç:26,90 TL
Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)