Kategoriler
Sepetim
Üye Ol Anında 10 TL indirip kuponu kazan.

Aux Kablosu

Aux Kablosu Örgülü Kaliteli Uzun 1.5 Metre 3.5mm Jack..
22,90 TL
Vergiler Hariç:22,90 TL
Bluetooth Aux Araç Kiti Aux Bluetooth Çevirici Bluetooth Aux Araç Kiti Aux Bluetooth Çevirici
İndirim
Bu cihaz , telefonunuzdaki müzikleri bluetooth üzerinden kablosuz olarak ses sisteminizde dinlemenizi sağlar. Bir kere eşleştirmeniz yeterlidir. Arabanızda , telefonundaki müzikleri ses sisteminden dinletebilecektir. Cihaz şarjlıdır aynı zamanda usb den elektirik alarak da beslenir.Bluetooth'lu tüm ..
44,90 TL
Vergiler Hariç:44,90 TL
Bu cihaz , telefonunuzdaki müzikleri bluetooth üzerinden kablosuz olarak ses sisteminizde dinlemenizi sağlar. Bir kere eşleştirmeniz yeterlidir. Arabanızda , telefonundaki müzikleri ses sisteminden dinletebilecektir. Cihaz şarjlıdır aynı zamanda usb den elektrik alarak da beslenir.Bluetooth'lu tüm t..
49,90 TL
Vergiler Hariç:49,90 TL
Oto teyplerde bulunan AUX girişini USB, SD kart ve bluetooth kullanımına uyarlar.Tüm araçlarda kullanılabilir, aracın orijinal sistemine zarar vermez.Tak çalıştırUSB ve SD kartta bulunan MP3’lerin dinlenebilmesini sağlar.USB-SD-Aux GirişMikrofonu sayesinde konuşma yapılabilir.KumandalıHızlı ve kolay..
158,90 TL
Vergiler Hariç:158,90 TL
Aux Bluetooth Çevirici USB Güç Kaynaklı Dongle Aux Bluetooth Çevirici USB Güç Kaynaklı Dongle
Tükendi
Bu ürünleri aux girişine sahip olan teyp, kaset çalar, müzik kutusu vb ürünleri Bluetooth'a çevirebilirsiniz.USB'den güç alır böylelikle batarya bitme sorunu kalmaz.Uygulama adımları:Birinci adım:USB girişi olmayan hoparlörler için cihazı 5V USB adaptörlü şarj cihazını bağlayın,AUX kablosunu hoparlö..
52,90 TL
Vergiler Hariç:52,90 TL
Magic Voice Aux USB Çevirici Bluetooth Araç Kiti Mikrofonlu Kumandalı 12v USB122
Tükendi
Oto teyplerde bulunan AUX girişini USB, SD kart ve bluetooth kullanımına uyarlar.Tüm araçlarda kullanılabilir, aracın orijinal sistemine zarar vermez.Kablo bağlantısı ile montajı yapılır.12Volt 500mA Led DisplayUSB ve SD kartta bulunan MP3’lerin dinlenebilmesini sağlar.USB-SD-MMC GirişKumandalıHızlı..
79,90 TL
Vergiler Hariç:79,90 TL
Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)