Kategoriler
Sepetim
Üye Ol Anında 10 TL indirip kuponu kazan.

Hakkımızda

Firmamız, Oto Aksesuarcım ismiyle Nisan 2016 yılında genç bir girişimci tarafından kuruldu. Online satış ile başlayan e-ticaret serüvenine fiziksel mağazasını açarak devam etti. Oto Aksesuarcım sektörü iyi takip ve analiz ederek yenilikçi, genç ve dinamik yapısıyla kendisini sürekli geliştiren online, perakende ve toptan satış yapan Türkiye’nin önde gelen oto aksesuar firmasıdır. 

Oto Aksesuarcım 2020 yılında aynı hizmet kalitesi ve disipliniyle Türkiye’den tüm dünyaya yurt dışı ürün satışına yaparak e-ihracata da başlamıştır.

Yüzde yüzde mutlu müşteri ilkesini benimseyen firmamız müşterilerine çözüm odaklı yaklaşımlar sunarak sürekli iletişim ve destek halindedir. Müşteri hizmetleri, whatsapp, instagram, facebook ve canlı chat üzerinden sürekli ulaşılabilir haldedir. 

Facebook, instagram, twitter ve youtube sosyal medya hesaplarını aktif olarak kullanarak yeni ürünler, kampanyalar, indirim kuponları, sürpriz hediyeler ve çekilişler hakkında paylaşımlar yapılmaktadır. Youtube kanalımızda ürün tanıtımı, uygulamalar ve ürün montajlarıyla ile ilgili yeni içerikler üretilmektedir. Siz de sosyal medya üzerinden @otoaksesuarcim resmi sosyal medya hesaplarımızı takip ederek tüm içeriklerimizden anında haberdar olabilirsiniz.

Sizler de aracınız için gerekli olan her türlü oto aksesuar, araç içi aksesuar, araç dışı aksesuar çeşitlerini Türkiye ve Dünyanın her yerinden kolayca sipariş verebilir,  otoaksesuarcim.com.tr güvencesiyle teslim alabilirsiniz.