Kategoriler
Sepetim
Üye Ol Anında 10 TL indirip kuponu kazan.

Oto Bakım Temizlik Ürünleri

Cleaning Magic Sihirli Temizlik Bitkisel Temizleyici Yağ Çözücü 1 Koli
-24 %
Cleaning Magic Nedir? Türkiye'de ilk defa etken maddesi reçine olan su ile çoğaltılarak her yüzeyde kullanılabilen, temizleme prensibi yüzey gerilimini düşürerek kirin, yağın yüzeyden kayarak akmasını sağlayan korozif olmayan sağlıklı bitkisel bir üründür. Uygulandığı alanda kir ve yağın yapısı..
236,90 TL 311,90 TL
Vergiler Hariç:236,90 TL
Cleaning Magic Sihirli Temizlik Bitkisel Temizleyici Yağ Çözücü 750ml
İndirim -21 %
Cleaning Magic Nedir? Türkiye'de ilk defa etken maddesi reçine olan su ile çoğaltılarak her yüzeyde kullanılabilen, temizleme prensibi yüzey gerilimini düşürerek kirin, yağın yüzeyden kayarak akmasını sağlayan korozif olmayan sağlıklı bitkisel bir üründür. Uygulandığı alanda kir ve yağın yapısı..
25,90 TL 32,90 TL
Vergiler Hariç:25,90 TL
GD24 Jant & Motor Temizleyici Köpük 450 ml Özellikle alaşım jantlar için kullanılır. Kirleri, lekeleri ve frenlerden olan kiri temizler. Jantları aşındıracak malzeme içermez. Periyodik olarak kullanıldığında jantlar yeni gibi parlak kalır. Kir ve tortudan korur. Kullanımı: Soğumuş jant üzerine p..
47,90 TL
Vergiler Hariç:47,90 TL
P 1 Super Time Koku Giderici Sprey ortam ve aracınızdaki kötü kokuları gidererek ferah nefes almanızı kolaylaştırır.Uzun süreli kalıcılığa sahiptir.Kullanım AlanlarıOrtam ve araç içi kokuyu düzenlemek amacı ile kullanılır.Paket İçeriği:1 Adet (500 ml)..
58,90 TL
Vergiler Hariç:58,90 TL
Her tür alüminyum alaşımlı janttaki fren, balata tozlarını ve yol kirlerini kolayca temizler, jantı parlatır. Özel formülü sayesinde jantınız üzerindeki temiz görünümün daha uzun süre kalmasını sağlar ve kalıntı bırakmaz...
32,90 TL
Vergiler Hariç:32,90 TL
Silikon Su Çekme Oto Kurulama Aparatı Çekçek Cam Sil Silikon Su Çekme Oto Kurulama Aparatı Çekçek Cam Sil
-24 %
Silikon su çekme aparatı temizlik için camlarda, arabaların dış yüzeyinde, seramik, karo ve yer döşemelerindeki suları çekmek için üretilmiştir.. Özel silikonlu tasarımı sayesinde daha az sürtünmeyle suyu kolayca çeker.  Esnek silikon süpürgesi sayesinde eğimli yüzeylerde kolay kullan..
44,90 TL 58,90 TL
Vergiler Hariç:44,90 TL
Süper Clean Sihirli Temizlik Jeli Yapışkan Hamur Süper Clean Sihirli Temizlik Jeli Yapışkan Hamur
-36 %
Her gün kullandığımız ve elimizden düşürmediğimiz telefon, kumanda, klavye vb. ürünlerinin üzerlerindeki milyonlarca mikroptan kurtulabilirsiniz. Tuşların arasına giren toz ve pislikleri Super Clean ile rahatlıkla klavye temizleme yapabilirsiniz.Süper Clean Jel Mucize Temizl..
20,90 TL 32,90 TL
Vergiler Hariç:20,90 TL
Twin Up Badem Yağlı Tampon Lastik Parlatıcı Cila Süngerli 250ml
Yeni
Ürün AçıklamasıLastik yüzeyini şeffaf bir film tabakası ile kaplayarak göz alıcı bir parlaklık verir. Etkisini uzun süre korur. Anti statik formülü sayesinde tozlanma yapmaz.Paket İçeriği:1 Adet..
49,90 TL
Vergiler Hariç:49,90 TL
Formülünde bulunan metale karşı yüksek çekim özelliği sayesinde, yüzeyleri nemli koşullar altında bile tamamen kaplar. Paslı ve aşınmış yüzeylere nüfuz ederek, metal, tel, halatlardaki pası çıkarır. Sıkışmış bağlantıların çalışmasını sağlar. Çok kalın tabakalı gres yağı ve kiri, etiket ve yapıştı..
61,90 TL
Vergiler Hariç:61,90 TL
Araç Boya Temizleme Kili Hamur Clay Bar 180gr 3M Araç Boya Temizleme Kili Hamur Clay Bar 180gr 3M
Tükendi
Kil hamuru sayesinde aracınızdaki demir tozu, reçine, zift, böcek kalıntıları gibi araç üstündeki kalıcı kirleri temizleyebilirsiniz.UygulamaUygulama yapılmadan önce araç temiz yıkanmış olmalıdır.Uygulama yapılacak yüzey ıslatılır ve kil hamuru fazla bastırmadan uygulanır.Uygulama yapılan yer mikrof..
119,90 TL
Vergiler Hariç:119,90 TL
AutoDeepen Silikon Süt Torpido Parlatıcı Mikrofiber Bez+Süngerli Set 200ml
Tükendi
AutoDeepen özel parfümlü silikon süt sprey , anti bakteri giderici formülü ile otonuzun deri, vinil, tampon, lastik, kauçuk yüzeyleri temizler, parlatır ve ilk günkü gibi rengini yeniler. Zararlı UV ışınlardan, aşırı soğuk ve sıcaktan solmaya ve çatlamaya karşı tam koruma sağlar. Güçlü formülü ile y..
32,90 TL
Vergiler Hariç:32,90 TL
Automix Silikon Su Çekme Oto Kurulama Aparatı Çekçek Cam Sil Automix Silikon Su Çekme Oto Kurulama Aparatı Çekçek Cam Sil
Tükendi
Automix silikon su çekme aparatı temizlik için camlarda, arabaların dış yüzeyinde, seramik, karo ve yer döşemelerindeki suları çekmek için üretilmiştir.. Özel silionlu tasarımı sayesinde daha az sürtünmeyle suyu kolayca çeker.  Esnek silikon süpürgesi sayesinde eğimli yüzeylerde kolay..
66,90 TL
Vergiler Hariç:66,90 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 17 (2 Sayfa)