Kategoriler
Sepetim
Üye Ol Anında 10 TL indirip kuponu kazan.

Pedal Seti

Özellikleri:MANUEL vitesli araçlara uygundur.1 fren, 1 debriaj, 1 gaz pedalı için gönderilmektedir. Universal olması kolaylığıyla tüm araçlara uygundur. Sportif görünüme sahiptir. Paslanmaz ve uzun süre dayanıklıdır. Yüzeyi aracınızı yüksek süratlerde ve ıslak havalar da, aracınızı sürerken ayağınız..
123,90 TL
Vergiler Hariç:123,90 TL
Özellikleri:MANUEL vitesli araçlara uygundur.1yan ayak dayama, 1 fren, 1 debriaj, 1 gaz pedalı için gönderilmektedir.Universal olması kolaylığıyla tüm araçlara uygundur.Sportif görünüme sahiptir.Paslanmaz ve uzun süre dayanıklıdır.Yüzeyi aracınızı yüksek süratlerde ve ıslak havalar da, aracınızı sür..
329,90 TL
Vergiler Hariç:329,90 TL
Özellikleri:MANUEL vitesli araçlara uygundur.1 yan ayak dayama, 1 fren, 1 debriaj, 1 gaz pedalı için gönderilmektedir.Universal olması kolaylığıyla tüm araçlara uygundur.Sportif görünüme sahiptir.Paslanmaz ve uzun süre dayanıklıdır.Yüzeyi aracınızı yüksek süratlerde ve ıslak havalar da, aracınızı sü..
329,90 TL
Vergiler Hariç:329,90 TL
CMS Sportif Otomatik Metal Pedal Seti Universal CMS Sportif Otomatik Metal Pedal Seti Universal
Tükendi
Sürüş güvenliği ve sportif görünüm sağlar.Otomatik şanzıman araçlar için mükemmel, benzersiz kaymaz yüzey mükemmel performans ve kavrama sağlar.Montaj:Satın almadan önce pedal boyutunu kontrol edin.Pedal setini uygulayacağınız pedalın üzerine koyun.Metal delici uçla delik yerlerine göre aracın pedal..
123,90 TL
Vergiler Hariç:123,90 TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)